کاربن فکس پاناسونیک KX-FA136A

کاربن فکس پاناسونیک KX-FA136A

Panasonic KX-FA136A Ribbon

414 remove_red_eye

ﺷﻨﺎﺳﻪ:

1371

ﺑﺮﻧﺪ:

Panasonic

ﺩﺳﺘﻪ ﺑﻨﺪی:

کاربن و ریبون
قیمت : 70٬000 ‎تومان

کاربن 100 متری
2 رول در یک کارتن
توانایی چاپ حدود 560 برگ

تعداد

  • موجود در انبار
  • ارسال به سراسر ایران
  • تضمین کیفیت کالا

کاربن فکس پاناسونیک Panasonic KX-FA136A Fax Carbon

کاربن فکس پاناسونیک Panasonic KX-FA136A، با دستگاه های 1110 ,1010 ,105 ,302 ,131 Panasonic سازگار است. داخل پک محصول دو عدد کاربن فکس 100 متری وجود دارد. این کاربن فکس از نوع غیر اورجینال Grade A می باشد که از کیفیت مطلوبی برخوردار است.


فکس چیست؟

فکس در واقع کلمه کوتاه شده فکسیمایل (facsimile) است که با نام های دیگری شناخته می شود از جمله تله کوپینگ ( Telecoping) یا تلفکس (Telefax) شناخته می شوند. در ایران آنرا فکس یا تلفکس می شناسیم. فکس در عمل، روی خط تلفن انجام می شود. بطوریکه یک دستگاه فکس محتویات یک کاغذ یا مدرک را اسکن کرده و سپس آنرا با خط تلفن(شماره تلفن مقصد)، به دستگاه مقصد می فرستد که در نهایت دستگاه آنرا پرینت یا چاپ می کند.

دستگاه فکس مبدا، گرافیک یا نوشته را موقع اسکن به Bitmap تبدیل می کند و توسط سیگنال هایی روی بستر تلفن به دستگاه فکس مقصد می فرستد. دستگاه مقصد آن سیگنال ها را می شناسد و عمل پرینت را انجام می دهد.

انواع دستگاه فکس

در کل سه نوع دستگاه فکس در بازار موجود است:

  • فکس لیزری
  • فکس کاربنی
  • فکس حرارتی

دستگاه فکس لیزری از همان مواد مصرفی دستگاه های پرینترهای لیزری استفاده می کند از جمله کارتریج لیزری و تونر

رول کاربن برای دستگاه فکس کاربنی استفاده می شود و نیازی به کاغذ مخصوص ندارد و می توان آن را بر روی کاغذ های معمولی مانند A4 استفاده نمود.

کاغذ فکس حرارتی بصورت رول تولید می شوند. این کاغذ ها مانند رسید های فروشگاهی یا بانکی که توسط دستگاه فیش پرینتر پرینت می شوند، توسط حرارت عمل چاپ را انجام می دهد. توجه داشته باشیم این کاغذ ها اصلاً برای بایگانی و مدرک توصیه نمی شوند چون به مرور زمان چاپ آن از بین می رود.

نکات قابل توجه خرید کاربن فکس

  • کاربن فکس های ارائه شده دارای گارانتی مناسب و تاریخ تولید و انقضا هستند.
  • کیفیت عالی کاربن فکس ها، تضمین شده است و این اطمینان داده می شود که تا آخرین قسمت رول کاربن به درستی کار کند. این کاربن فکس به کاغذ چاپی نمی چسبد و در عمل فکس اختلالی ایجاد نمی کند.
RB-KX-FA136A

مشخصات

تولید کننده
Panasonic
کارکرد
560 برگ (هر رول 280 برگ)
دستگاه های سازگار
Panasonic 1110 / 1010 / 105 / 302 / 131
کشور سازنده
چین
نوع محصول
کاربن یا ریبون فکس

نظر خود را بنویسید