ریبون وکس رزین 110 میل 300 متری آبی

ریبون وکس رزین 110 میل 300 متری آبی

TSC 110mm Blue Wax/Resin Ribbon 300M

367 remove_red_eye

ﺷﻨﺎﺳﻪ:

2257

ﺑﺮﻧﺪ:

TSC

ﺩﺳﺘﻪ ﺑﻨﺪی:

ریبون
قیمت : 220٬000 ‎تومان

ابعاد: 110 میلیمتر عرض و 300 متر طول

دارای ضمانت و گارانتی

نوع: وکس رزین

تعداد

  • موجود در انبار
  • ارسال به سراسر ایران
  • تضمین کیفیت کالا

ریبون لیبل پرینتر وکس رزین Wax Resin Ribbon 110x300:

ریبون های لیبل زن یک ورق پلاستیکی می باشند که یک لایه نازک جوهر بر روی آن قرار گرفته است. این ورق های پلاستیکی بر روی یک هسته ای که معمولا از جنس چوب می باشد پیچیده شده اند. هسته این ریبون های لیبل زن معمولا در دو ابعاد نیم اینچی و یک اینچی می باشند که برای ریبون های با طول کم از نوع نیم اینچی و برای ریبون های با طول بلند از هسته یک اینچی استفاده می شود.

ریبون لیبل زن مورد نظر از نوع وکس رزین (Wax Resin Ribbon) می باشد. ریبون های وکس و کار چاپ توسط آن در برابر رطوبت، تغییرات دما، اصطکاک و مواد مختلف نسبت به نوع رزینی مقاومت بسیار کمتری دارند. ریبون لیبل زن وکس مورد بررسی دارای عرض 11 سانتی متر و طول 300 متر می باشد. به علت طول بلند آن، از هسته یک اینچی برای این ریبون استفاده شده است. ریبون ها در عرض ها و طول های مختلفی تهیه و تولید می شوند و شما بهتر است ریبون هم عرض با لیبل خود تهیه کنید تا پرتی و اضافی نداشته باشد و در هزینه های شما صرفه جویی شود. معمولا ریبون های لیبل زن در عرض های 4 تا 16 سانتی متر ساخته می شوند. این ریبون به رنگ آبی می باشد. ریبون های نوع وکس رزین نسبت به دیگر ریبون ها ارزان تر می باشند و مقاومت کمتری دارند، به همین دلیل بیشتر برای چاپ روی کاغذ ها و برچسب و لیبل ها به کار می رود.

از موارد مهمی که در تهیه ریبون باید به آن توجه نمود عبارت اند از:

  1. کیفیت و میزان ماندگاری چاپ
  2. هم عرض و هم اندازه بودن ریبون و لیبل پرینتر
  3. نوع ریبون و میزان مقاومت آن در برابر تغییرات دما، رطوبت و...
  4. جنس ماده پلیمری آن و ضخامت جوهر روی ورق
  5. داشتن پوشش داخلی یا بیرونی

ریبون های لیبل زن رزینی 110x300 همراه با گارانتی معتبر در فروشگاه پیکنار موجود می باشد و شما می توانید جهت خرید به صورت آنلاین سفارش ثبت کنید.

TSC-WAX-BL110

نظر خود را بنویسید