کارتریج لیزری SP311 ریکو
کارتریج لیزری SP311 ریکوعکس شماره 1 کارتریج لیزری SP311 ریکوعکس شماره 2 کارتریج لیزری SP311 ریکوعکس شماره 3

کارتریج لیزری SP311 ریکو

Ricoh 821242 Toner Cartridge

377 remove_red_eye

ﺷﻨﺎﺳﻪ:

2264

ﺑﺮﻧﺪ:

Ricoh

ﺩﺳﺘﻪ ﺑﻨﺪی:

ریکو
قیمت : 470٬000 ‎تومان

کارتریج لیزری ریکو مدل 311

توانایی چاپ 3500 برگ

تعداد

  • موجود در انبار
  • ارسال به سراسر ایران
  • تضمین کیفیت کالا

کارتریج لیزری مشکی ریکو Ricoh SP311 Laserjet Black Cartridge

کارتریج لیزری مشکی ریکو SP311 با کد فنی 821242، می تواند کارکردی حدود 3500 برگ داشته باشد. این کارتریج غیر اورجینال بوده و توسط پیکنار به مشتریان عرضه می شود. مواد مصرفی استفاده شده در تولید این مدل کارتریج از کیفیت بالایی برخوردارند. ما کارتریج های خود را تضمین می کنیم و در صورت ایجاد مشکل آنها را تعویض می کنیم.

سازگار با دستگاه های ریکو مدل های 

Ricoh SP310 SP311 SP311DN SP311DNw SP311SFN SP311SFNw SP320 SP325 SP325DNw SP325SFNw SP325SNw

پرینت چیست؟

چاپ یا پرینت، به عمل پاشیده شدن رنگ یا گداختن پودر بر روی کاغذ توسط دستگاه پرینتر یا کپی اطلاق می شود.به منبع رنگی که بر روی کاغذ توسط پرینتر حک می شود؛ جوهر در پرینترهای جوهر افشان و پودر در پرینترهای لیزری می گویند.

کارتریج چیست؟

کارتریج جوهرافشان (به انگلیسی: Ink cartridge) منبع تامین رنگ در چاپگرهای جوهرافشان است. چاپگرهای جوهرافشان به وسیلهٔ پاشیدن قطرات ریز جوهر روی یک صفحهٔ کاغذ از طریق منافذ ریزی که در هد وجود دارد، باعث به وجود آوردن تصاویر سیاه و سفید و رنگی می‌شود.

کارتریج تونر (به انگلیسی: Toner cartridge) یا لیزر تونر (به انگلیسی: laser toner) یا کارتریج لیزری یکی از اجزای مصرف شدنی پرینتر لیزری است که شامل پودر تونر می‌باشد. تونر به وسیلهٔ شارژ الکترواستاتیک درام و گداختن آن با غلتک بر روی کاغذ در مدت زمان انجام پرینت، روی کاغذ چاپ می‌شود.

انواع کارتریج:

کارتریج اصلی  (اورجینال)

کارتریج اصلی، کارتریجی است که توسط کارخانه سازنده دستگاه پرینتر یا کپی تولید و با هولوگرام اصلی روانه بازار می گردد. این نوع کارتریج اگرچه با کیفیت خوب و سازگار با دستگاه می باشد اما هزینه زیادی را به کاربر تحمیل می نماید. کارتریج اصلی برای چاپ های با کیفیت و با قابلیت ماندگاری بالا مناسب است.

کارتریج طرح (غیر اورجینال)  

کارتریج طرح، کارتریجی است که توسط شرکت های غیر سازنده پرینتر و کپی تولید می شوند که کلیه قطعات آن تولید اول هستند. این کارتریج ها اگرچه با کیفیت کاتریج اصلی فاصله دارند اما از نظر هزینه برای کاربر مقرون به صرفه بوده و قابلیت شارژ مجدد خواهند داشت. فروشگاه پیکنار با هدف جلب رضایت مشتری از نظر هزینه و کیفیت هر دو نوع کارتریج (اصلی و طرح) را به مشتری ارائه می نماید. لازم به ذکر است که کارتریج های غیر اورجینال که توسط پیکنار عرضه می گردد دارای کیفیت عالی هستند. کارتریج های طرح که توسط پیکنار ارائه می گردند از گارانتی تعویض برخوردار هستند.

Ricoh-821242

نظر خود را بنویسید