روغن فیوزینگ 120 میلی لیتر

روغن فیوزینگ 120 میلی لیتر

Oklili 120ml Fuser Oil

321 remove_red_eye

ﺷﻨﺎﺳﻪ:

2658

ﺑﺮﻧﺪ:

OKLILI

ﺩﺳﺘﻪ ﺑﻨﺪی:

روغن
قیمت : 100٬000 ‎تومان

روغن فیوزینگ سیلیکونی

با قدرت انتقال حرارت بالا

تعداد

  • موجود در انبار
  • ارسال به سراسر ایران
  • تضمین کیفیت کالا

روغن فیوزینگ فیلم و هیتر پرینتر لیزری

روغن فیوزینگ 120 میلی لیتری برای پرینتر های پر سرعت اچ پی و کانن قابل استفاده می باشد. این روغن مخصوص، معمولاً در هنگام تعویض فیلم فیوزینگ در قطعه فیوزینگ روی هیتر و چینی مورد استفاده قرار می گیرد. این روغن مخصوص فیوزینگ پرینتر ها ساخته شده و درجه حرارت بسیار بالایی را تحمل میکند.
بر خلاف روغن های سیلیکونی دیگر موجود در بازار ( که برای کار های دیگر ساخته شده اند ) هیچ گونه آسیبی به فیلم و هیتر و چینی وارد نمیکند و ماندگاری و روانکاری فوق العاده بالایی دارد. روغن اصلی و ساخت کشور آلمان است.

روش استفاده روغن فیوزینگ

در هنگام تعویض چینی هیتر و یا فیلم فیوزینگ باید چند قطره از روغن فیوزینگ را روی چینی هیتر ریخته و با دست یا قلم سطح هیتر را کاملا آغشته کنید.
نیازی نیست که تمامی سطح کناری و یا زیرین هیتر را روغن کاری کنید چون روغن اضافه در اولین چاپ از کناره های فیلم بیرون ریخته میشود و هدر میرود.
فقط چند قطره که یک لایه کامل روی چینی هیتر و سطح رویی نگهدارنده چینی ( پوسته پلی استری یا پلاستیکی هیتر ) ایجاد شود.
بعد از آن فیلم را جوری جا بزنید که روغن را در هنگام جا رفتن به یک سمت جمع کند.

پرینتر های سازگار با این روغن فیوزینگ

در پرینتر های سرعت بالا و یا حرارت بالای اچ پی و کانن نمیتوانید از گریس های فیوزینگ استفاده کنید. زیرا باعث کندی حرکت فیلم و در نتیجه سایش آن میشوند و در بعضی دستگاه ها به علت گشتاور بالای فیلم و پرس باعث پارگی فیلم و در نتیجه سوختن رول پرس نیز میشوند.

از روغن فیوزینگ میتوانید در تمامی مدل پرینتر هایی که دارای فیلم فیوزینگ و چینی هیتر هستند، استفاده کنید، حتی پرینتر های دور پایین نیز با روغن فیوزینگ بهتر کار میکنند تا گریس های سیلیکونی.

OKLILI-FO-120

نظر خود را بنویسید